Zálohy vašeho webu vždy k dispozici

Jiří Zralý,

Minulý týden jsme spustili speciální FTP se zálohami vašeho webu. Připojíte se na něj stejnými údaji jako na hlavní FTP, akorát jako server uvedete zalohy.blueboard.cz

Najdete tam 14 adresářů – záloh za posledních 14 dní. V každém z nich je celý váš web v nezabaleném stavu, takže pokud potřebujete pouze jeden soubor, stačí si ho stáhnout.

Zálohy jsou dostupné zdarma pro všechny naše klienty.

Komentáře

  Comments: 9


 1. Skvělá služba, něco podobného jsem potřeboval nedávno na jiném hostingu, kde jsem špatně přepsal soubor. Toto nemají a tudíž jsem byl v … Díky


 2. Naprosto skvělá funkce a služba, pánové. Patří vám mé díky a uznání. Je vidět, že si své klienty umíte nejen získat, ale také udržet a dobře se o ně starat. Jen tak dál a ať se Vám daří.


 3. Služba, která ušetří spoustu času. Děkuji


 4. Je součástí vašich automatických záloh i záloha databáze?

  Zejména pro weby, které tvoří jen CMS, je totiž záloha samotných souborů zcela irelevantní a obsah webu je v podstatě jen v databázi.

  Děkuji za odpověď.


 5. Děkuji za tuto velmi užitečnou službu! Jsem s BB dlouhodobě naprosto spokojený.
  Přeji Vám hodně úspěchů i takovýchto dobrých nápadů…
  MS#


 6. Jen tak dál, jste můj nejoblíbenější hosting!


 7. Vyborna pridana hodnota k hostingu.
  Jenom mala poznamecka: protoze na zalohach se kontroluje pocet spojeni, tak v ramci jedne verejne IP se nepripoji vice nez 4 lidi.


 8. Fajn nové služby, ale trvale mi nefunguje k webu návštěvní kniha; k loginu zdenulka to stále hlásí špatné heslo. Nevím proč? Kam se mám už obrátit o pomoc?

Komentáře