Hostujte s námi pod vlastní značkou

By

Stává se, že klient přeroste možnosti našeho hostingu. Přestane mu stačit a potřebuje víc. Stejně tak noví zájemci. Ptají se na větší možnosti hostingu a na vlastní server.

Na webu nabízíme jednu variantu hostingu. Nabídku nehodláme v brzké době ředit několika hostignovými plány, mezi kterými budou lidé tápat. Nároční klienti s požadavkem na vlastní server si u nás ale také přijdou na své. Můžeme jim nabídnout náš Miniserver.

hosting blueboard miniserver

Na Miniserveru vás bude omezovat máloco. Dostanete jeden procesor (thread), spoustu místa na disku, fůru paměti a pak je to už na vás.

Miniserver se může taky pochlubit příjemnou a jednoduchou administrací, které se nemusíte bát. Nekouše. Přidávání nových domén, vytváření DNS záznamů, emailů, subdomén, přesouvání domén a nastavování aliasů nebylo nikdy jednodušší. A tím to samozřejmě nekončí.

K Miniserveru dostanete vlastní IP adresu a budeme se vám starat o software i hardware. Samozřejmostí je pak nový Apache server, databázový server MySQL, PHP, FTP, POP3, IMAP a všechny další zkratky, které jsou pro vlastní hosting potřeba.

Nebudete mít žádné zřizovací náklady. Nebudete muset řešit nákup ani konfiguraci serveru, jeho umístění a jiné porodní bolesti. O všechno se budeme starat my.

Vy si vrásky přidělávat nebudete.

A to nejlepší? Miniserver se vám vyplatí už od 10 až 20 klientů. Mrkněte na to.


Leave a Reply